Ruční detektory kovů

Oddělení bezpečnosti Letiště Ostrava, a.s. pořídilo v rámci poslední dodávky projektu Stroje a zařízení I. deset kusů ručních detektorů kovů. Dodávka se uskutečnila v měsíci únoru 2010.

Zařízení určené pracovníkům bezpečnostní kontroly slouží k dohledávání kovových materiálů na těle kontrolované osoby. Nároky na bezpečnostní kontroly cestujících a posádky letadel neustále narůstají vzhledem k současnému vývoji v oblasti bezpečného provozu letecké dopravy. Dochází také k aktualizaci legislativy na národní i mezinárodní úrovni.

Jedná se o ruční detektory magnetických i nemagnetických kovových předmětů. Zvýšenou vybaveností pracovníků bezpečnostní kontroly bude zajištěna plynulá bezpečnostní kontrola a cestujícím budou v konečném důsledku poskytnuty lepší služby odbavení.

Zařízení pro bezpečnostní kontrolu osob byly dodány včetně baterií a nabíjecích akumulátorů. Vybavení bude využíváno na určených stanovištích bezpečnostní kontroly.

Ruční detektory kovů byly dodány společností PCS spol. s r.o.

Kupní smlouvu na dodávku zařízení uzavřelo Letiště Ostrava, a.s. na základě výběrového řízení dle platného Metodického pokynu pro zadávání veřejných zakázek vydaného Regionální radou regionu soudržnosti Moravskoslezsko vyhlášeného formou otevřeného zadávacího řízení v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů.

Zvyšování bezpečnostního standardu Letiště Leoše Janáčka Ostrava je zásadním předpokladem pro rozvoj a plynulost leteckého provozu.

 
Ruční detektory kovů    

Letiště Ostrava, a.s.

Letiště Ostrava, a.s.
742 51 Mošnov 401

Facebook

Informace pro cestující
+420 597 471 136

Reklamace a ztracená zavazadla
+420 597 471 135

Rezervace letenek
+420 597 471 180

Copyright © 2015 Letiště Ostrava, a.s.
Programovali: SE-MO Data