Vozidlo pro ostrahu letiště

Oddělení bezpečnosti Letiště Ostrava, a.s. převzalo v měsíci květnu 2009 v rámci projektu Stroje a zařízení I. speciální vozidlo určené pro pracovníky ostrahy letiště, bezpečnostní doprovody a další činnosti spojené s ostrahou a bezpečnostní kontrolou.

Jedná se o vozidlo v letištním provedení se specifickou výbavou - radiostanicí, přídavnými světlomety, majákem apod.

Vozidlo pro ostrahu letiště Citroën C-Crosser, SUV bylo dodáno společností JV CAR, s.r.o. na základě výsledků výběrového řízení vyhlášeného formou veřejné zakázky malého rozsahu dle platného Metodického pokynu pro zadávání veřejných zakázek vydaným Regionální radou regionu soudržnosti Moravskoslezsko.

Vozidlo nabízí atraktivní, prestižní design, konfiguraci míst 5 + 2 s možností jednoduché úpravy prostorových modulů, pohon všech kol umožňující skutečnou univerzálnost používání a dieselový motor HDi vybavený filtrem pevných částic, díky němuž vůz dosahuje ve své třídě špičkových výkonů s minimálním znečišťováním životního prostředí. Světla s LED diodami parkovacích a brzdových světel současně zajišťují optimální osvětlení a nízkou energetickou spotřebu.

Vozidlo splňuje všechny nezbytné požadavky na výbavu a provoz dopravních prostředků používaných na leteckoprovozních plochách a zvýší tak vybavenost pracovníků Oddělení bezpečnosti Letišti Leoše Janáčka Ostrava.

 
Vozidlo po dodání    

Letiště Ostrava, a.s.

Letiště Ostrava, a.s.
742 51 Mošnov 401

Facebook

Informace pro cestující
+420 597 471 136

Reklamace a ztracená zavazadla
+420 597 471 135

Rezervace letenek
+420 597 471 180

Copyright © 2015 Letiště Ostrava, a.s.
Programovali: SE-MO Data